Ing. Ariana Fialová, Ph.D.

Titul, jméno a příjmení

Ing. Ariana Fialová, Ph.D.

Věk

45

Povolání

specialistka v oboru klinických studií, členka Sdružení občanů Prahy 12 (SOP12)

Region

Praha 12, Komořany

Místo na kandidátce

29

Politická příslušnost

bez politické příslušnosti

Motto

Proti populismu! Pro slušnost, rozum a vůli ke změně.

O mně

Do Prahy 12 jsem se přistěhovala jako dospělá, ale syn se zde narodil a Komořany jsou jeho domov. Komořany jsou pořád periferie Prahy 12, ráda bych urychlila jejich vylepšování.

Proč jsem se rozhodl/a vstoupit do politického života

Malicherné hašteření, politikaření, polopravdy a populismus politiků, kteří sedí na radnici již x-té volební období (a mezitím stihli někteří párkrát převléct kabát) a jejich mocenské praktiky se mi natolik nezamlouvaly, že jsem byla jedním ze zakládajících členů SOP12, protože jsem se domnívala, že něco změnit občan může i z této pozice.

Proč kandiduji na Praze 12

Svoji kandidaturu beru především jako podporu lidem, kteří jsou mnohem aktivnější, odvážnější, houževnatější a odolnější než kdy budu s ohledem na politiku já – tedy lidem na prvních místech této kandidátky.

Kontakt na mě

ria.fia@centrum.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

%Aktivnímu prosazování péče o veřejné prostory a zeleň zvlášť v době neblahých dopadů klimatické krize (kapková závlaha zasazených dřevin, sekání trávy dle počasí, nezastavování zelených ploch).%Snaze o vybudování školy v Komořanech a revitalizaci brownfieldu areálu strojíren v Komořanech.%Vedení dialogu s občany se záměrem prospívat veřejnosti, nikoliv sobě.