o nás

HISTORIE ZMĚNY PRO PRAHU 12

Vážení a milí přátelé, sousedé a podporovatelé

Vítejte na webových stránkách „Změny pro Prahu 12“, která v minulosti vznikla spojením řady politických subjektů a občanských iniciativ, s cílem nabídnout občanům Prahy 12 otevřený přístup k informacím o dění v městské části.

Značka „Změna pro Prahu 12“ vznikla v roce 2006 a od svého vzniku byla vždy „střechou“ nad malými politickými stranami. Vytvářená koalice tak za více než 15 let svého působení ve veřejném dění vždy pevně stály na Vaší straně a to nejen v rámci diskutabilních stavebních projektů.

V roce 2022 však úzký kruh představitelů dozrála k rozhodnutí, že značka „Změna pro Prahu 12“ dospěla k tomu etablovat je jako samostatný subjekt v podobě samostatného občanského hnutí.

„Změna pro Prahu 12“ se tak stává rovnocennou protiváhou politických stran a zároveň i některých hnutí, které se nezbavily nenasytnosti a nezodpovědnosti politiků devadesátých let

NAŠE POSLÁNÍ

Jako samostatný subjekt přijímá „Změna pro Prahu 12“ novou roli a stává se „střechou“ nad občany, kterým není lhostejná obec, byť nejsou příznivci politických stran, ale chtějí se angažovat

Je otevřená zejména občanským aktivitám, usilujících o to, alby se radnice Prahy 12 vrátila do služeb občanů. Stará se a bude se starat o to, aby úřad s občany spolupracoval, poskytoval jim podporu a pomoc a samozřejmě nezbytné informace, jež se obyvatel Prahy 12 dotýkají aby ti pak mohli politická rozhodnutí účinně ovlivňovat.

Změna pro Prahu 12 brání oprávněné zájmy občanů a nevyhýbá se ani složitým řešením a úkolům, jež politická rozhodování přináší. Náš program vždy hájíme, a to i za cenu našeho odvolání z placených funkcí.

Zastáváme názor, že radními mají být slušní, vzdělaní a zkušení lidé, kteří dokáží programové cíle realizovat.

PROČ VOLIT „ZMĚNU PRO PRAHU 12“

1. Podrobný program

Pro období let 2022 až 2026 máme připravený podrobný program

2. Odbornost kandidátů

Jsme odborníci a máme zkušenosti.

3. Náprava „zpackaných kauz“

Napravíme „zpackané kauzy“ amatérsky opraveného Sofijského náměstí

4. Důsledný „hlídač“

Umíme být důsledným hlídačem v opozičních zastupitelských řadách.

Zapojte se také a udělejte něco pro Prahu 12