Ing. Jan Mikulecký

Titul, jméno a příjmení

Ing. Jan Mikulecký

Věk

46

Povolání

ekonom analytik

Region

Praha 12, Modřany

Místo na kandidátce

6

Politická příslušnost

člen Konzervativní strana

Motto

‘K tomu, aby zlo zvítězilo, stačí jediná věc – aby slušní lidé nedělali nic.’ (Edmund Burke)

O mně

Jsem otec dvou dcer (15, 17), který by chtěl, aby se jim v Praze 12 i v dospělosti líbilo.

Proč jsem se rozhodl/a vstoupit do politického života

Nezapojí-li se více lidí do politiky, zůstane rozhodování o veřejných prostředcích v rukách úzké skupiny všehoschopných lidí, kteří berou politiku jako svoji firmu k získávání stále více peněz nebo výhod na úkor druhých.

Proč kandiduji na Praze 12

‘Rozvoj’ nesmí spočívat v povolování dalších a dalších developerských projektů na úkor nynějších obyvatel. Naděje vkládaná do spolupráce s lidmi z hnutí ANO, aby se developerskou činnost konečně podařilo usměrnit, se ukázala jako úplně zcestná. Naposledy na prázdninovém zastupitelstvu všech devět zastupitelů hnutí ANO svou neúčastí bojkotovalo možnost podat připomínky proti plánovanému metropolitnímu plánu za občany Prahy 12. Tito a podobní lidé nesmí získat moc nad radnicí naší městské části.

Kontakt na mě

janmikulecky@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Doufám, že získáme hodně mandátů, ale že já nebudu zvolen :-). Po čtyřech letech si potřebuji od práce zastupitele odpočinout! Změnu pro Prahu 12 podporuji kandidaturou uprostřed kandidátky. Novým kolegům v zastupitelstvu budu ze všech sil pomáhat k tomu, aby se nenechali developerskou lobby (nebo jakoukoliv jinou mocnou zájmovou skupinou, například provozovateli výherních automatů) převálcovat, a aby Změna pro Prahu 12 jako dosud pevně hájila zájmy občanů Prahy 12 proti developerům, i kdybychom měli být opět v menšině.