Ing. Vladimír Volráb

Titul, jméno a příjmení

Ing. Vladimír Volráb

Věk

68

Povolání

autorizovaný inženýr

Region

Praha 12, Točná

Místo na kandidátce

5

Politická příslušnost

bez politické příslušnosti

Motto

Mám zájem účastnit se na tvorbě zdravého a příjemného prostředí v celé Praze 12.

O mně

Od roku 1998 žiji v Praze 12 na Točné. Po ukončení studia ČVUT FEL jsem v roce 1981 spolupracoval při zavádění digitálního přenosu v telekomunikacích v Praze okolí. Dnes se zabývám převážně inženýrskou činností v oboru zajištění bezpečného provozu kritických infrastruktur.

Proč jsem se rozhodl/a vstoupit do politického života

Mým cílem není dělat velkou politiku, ale napomoci k efektivnímu rozvoji Prahy 12. Z tohoto důvodu nabízím své znalosti, zkušenosti a schopnosti pro samosprávu obce.Od roku 2013 jsem zapojen do práce Petičního výboru pro odkanalizování Točné. Hájím zájmy obyvatel, aby měli kanalizaci jako ostatní Pražané.Tři volební období jsem členem Komise pro rozvoj Komořan, Cholupic a Točné.

Proč kandiduji na Praze 12

Žiji v Praze 12 na Točné 24 let a jsem zde doma. Považuji za důležité realizovat oprávněné požadavky a aktivně přispívat k jejich kvalitnímu řešení.

Kontakt na mě

volrab.vladimir@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Napomoci k systémovému řešení závažných problémů obyvatel ve všech částech Prahy 12. Nabízím k tomu své odborné znalosti a zkušenosti získané předchozí praxí v zajišťování technické infrastruktury sloužící pro běžný život, bezpečnost obyvatel, škol a podobně.