Mgr. Štěpánka Philippová

Titul, jméno a příjmení

Mgr. Štěpánka Philippová

Věk

53

Povolání

klinický logoped

Region

Praha 12, Modřany

Místo na kandidátce

30

Politická příslušnost

bez politické příslušnosti

Motto

’Smyslem života je být šťastný a užitečný.’%‘Štěstí není něco, co k člověku přijde jen tak. Přichází spolu s našimi činy.’ (Dalajláma)%K tomu, aby vyhrálo zlo, často stačí, aby slušní lidé neudělali nic.

O mně

V Praze 12 bydlím od dětství a vychovala jsem zde děti, založila mateřské centrum Klub maminek Balonek, kde se mnou děti trávily mnoho času. V současnosti pracuji ve Fakultní Thomayerově nemocnici na klinice neurologie, rehabilitaci a na dětské klinice a dále v ambulanci klinické logopedie v Komořanech.

Proč jsem se rozhodl/a vstoupit do politického života

Do Zastupitelstva Prahy 12 jsem již jednou před lety byla zvolena – byla to zajímavá zkušenost. Nedá se změnit všechno, ale něco přece – proto jsem se rozhodla nekritizovat a zkusit znovu pomoci.

Proč kandiduji na Praze 12

Chtěla bych podpořit ty odvážlivce, kteří se snaží o nápravu a zlepšení života v Praze 12. Nelíbí se mi projekty zahušťující již tak dusící se sídliště. Chci, aby si děti měly kde hrát, rodiče, kde vychovávat a aktivně odpočívat. Přeji si, aby se naše babičky a dědečkové cítili bezpečně a měli v dosahu veškerou zdravotně sociální péči.

Kontakt na mě

s.philippova@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Zdravotně sociální oblasti a volnočasovým aktivitám školních a předškolních dětí.