Mgr. Zbyněk Boublík

Titul, jméno a příjmení

Mgr. Zbyněk Boublík

Věk

48

Povolání

tiskový mluvčí, úředník, zastupitel Městské části Praha 12

Region

Praha 12, Komořany

Místo na kandidátce

1

Politická příslušnost

bez politické příslušnosti

Motto

Praha 12 – místo pro spokojený život!

O mně

Pracuji v oblasti komunikace, propagace a také v oblasti veřejné správy. K Praze 12 mám dlouho velmi kladný vztah. Žiji zde od svého narození a zdejší území proto dobře znám. Díky mé dřívější práci přímo v našem regionu jsem se detailně seznámil i s fungováním složek naší místní veřejné správy včetně škol, zdravotnických a kulturních zařízení, sociální oblasti, životního prostředí, služeb a podnikatelského sektoru.

Proč jsem se rozhodl/a vstoupit do politického života

Protože na místní úrovni nejde o politiku, ale o slušnost a čestnost s cílem udělat něco prospěšného pro své nejbližší okolí.

Proč kandiduji na Praze 12

Protože je mým domovem a záleží mi na její budoucnosti.

Kontakt na mě

ZBoublik@atlas.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Rád bych přispěl k dalšímu rozvoji sociálních a zdravotních služeb v naší městské části. Nadále budu podporovat rozvoj občanské společnosti a pravdivé informování o věcech veřejných. V zastupitelstvu bych se chtěl věnovat problematice školství, efektivní správy majetku, rozpočtu, informační otevřenosti, sociální péče a zdravotnictví. Rád bych také pokračoval na věcech, na kterých jsem měl možnost pracovat během mého působení na pozici zástupce starosty. Jde například o výstavbu domova pro seniory, výstavbu nových školských zařízení apod.