Miroslav Boušek

Titul, jméno a příjmení

Miroslav Boušek

Věk

44

Povolání

dispečer

Region

Praha 12, Modřany

Místo na kandidátce

17

Politická příslušnost

nestraník

Motto

Nikdy není pozdě a nastal nejvyšší čas na skutečnou ZMĚNU !

O mně

V Modřanech žiji od mala takřka celý život. Založil jsem zde rodinu a mé děti zde navštěvují školu a školku. V současnosti pracuji jako dispečer metra.

Proč jsem se rozhodl/a vstoupit do politického života

Není mi lhostejné, co se děje v mém nejbližším okolí.

Proč kandiduji na Praze 12

Jak zmiňuji, žiji zde téměř celý život a mám k této lokalitě velmi blízký vztah. Nechci jen nečinně přihlížet dění kolem sebe, nadávat v hospodě u piva, ale snažit se pro to něco udělat, aby se nám na Praze 12 lépe žilo!

Kontakt na mě

mirek.bousek@gmail.com

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Budu se nadále snažit korigovat zahušťování území Prahy 12 překotnou developerskou výstavbou: s mými kolegy se o to úspěšně snažíme již přes 10 let. Není možné například školky srovnávat se zemí a namísto nich stavět megalomanské výškové projekty o desítkách bytových jednotek, které nadále výrazně zahušťují místo k žití. Sídliště nikdy nebylo na takovou zátěž projektováno (doprava, parkovací místa) a developeři se zde předbíhají, kdo vytěží z mála větší zisk, zcela bezohledně na úkor obyvatel zde mnohdy žijících celý život. Takže rád bych vyřešil problémy s parkováním stavbou parkovacích domů či garáží. Zasadím se o rekultivaci dětských hřišť a výstavbu nových. V neposlední řadě je důležité zajistit občanskou vybavenost i v odlehlejších částech naší městské části.