Tomáš Hrouda

Titul, jméno a příjmení

Tomáš Hrouda

Věk

41

Povolání

programátor

Region

Praha 12, Modřany

Místo na kandidátce

27

Politická příslušnost

nezávislý kandidát

Motto

Praha 12 je můj domov ♥

O mně

Praha 12 je mým domovem již více než 12 let. Narodil jsem se a v dětství a dospívání žil nedaleko, na území Prahy 4, na sídlišti Krč. Nyní jsem již 18 let ženatý s manželkou Olgou, se kterou máme 3 úžasné syny ve věku 15, 12 a 9 let. Celý svůj profesní život se věnuji vývoji aplikací pro počítače se systémy Windows a 20 let programuji aplikace pro Dopravní podnik hl. m. Prahy. Přes 20 let jsem členem pastorační rady farnosti u kostela Panny Marie královny Míru na Lhotce, na jejímž duchovním i veřejném životě se aktivně podílím. V rámci své občanské angažovanosti jsem se též zapojil do záchrany nedalekého koupaliště Lhotka.

Proč jsem se rozhodl/a vstoupit do politického života

Vždy jsem se snažil být aktivní ve svém okolí. Politiku považuji za službu veřejnosti a cítím, že když chci, aby se věci zlepšily, musím také přiložit ruku k dílu. Nabízím proto své schopnosti a znalosti pro své sousedy.

Proč kandiduji na Praze 12

Zopakuji, že jsem zde doma. Tuto část Prahy mám navíc velmi rád a žiji zde celý svůj život. Když jsme s manželkou kdysi sháněli bydlení, ani nás nenapadlo usadit se někde jinde než na území Prahy 12 nebo nedaleké Prahy 4.

Kontakt na mě

praha12@hroudovi.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Mým oborem je sice informatika, na kterou bych se primárně zaměřil. Mám však již letité zkušenosti s veřejnou dopravou, kterou díky svému profesnímu zaměření znám také velmi dobře. Rád a hodně cestuji MHD, na kole a pěšky, není mi tak cizí právě ani oblast veřejné dopravy.